Relax kids dagkampen 2025
Stel je voor… een supergezellige dag op een betoverende plek, omringd door groen, waar dieren vrolijk rondlopen en je heerlijk kunt struinen. Een plek waar je avonturen beleeft, nieuwe vriendjes maakt en kunt spelen naar hartenlust. Dit jaar is er in de mei- en zomervakantie(2x) weer een dag-kamp 3-daagse, en het belooft een fantastische tijd te worden! Het kamp is geschikt voor iedereen van groep 1 t/m 6, en geen zorgen, je slaapt lekker thuis.
Op de eerste dag starten we samen met het maken van de kampvlag! Na een energieke warming-up op muziek gaan we op zoek naar een stok voor een knapzak. Met onze vondsten in de hand, wandelen we naar het blotevoetenpad. Wat zullen we daar ontdekken? Misschien wel de schatten van dit magische terrein! Je vindt er een kruidentuin, schapen, kippen, konijnen, zwijntjes en zelfs twee eigenwijze katten die altijd in voor een avontuur zijn. En ga je ook mee naar de paarden kijken?
Tijdens het kamp leren we elkaar op een speelse manier kennen. We spelen de leukste spelletjes, maar er is ook genoeg tijd om lekker te ontspannen in de zitzakken onder de bomen, of samen te knutselen. Wie houdt van uitdaging kan knikkerbanen maken, en misschien verveel je je zelfs… en dat is helemaal prima! En als het zonnetje schijnt, zorgen we voor een heleboel waterpret met superleuke waterspelletjes.
Tussen de middag eten we gezellig samen op kleedjes in het gras, onder de grote boom. Denk aan heerlijke boterhammen, pannenkoeken, en natuurlijk een verfrissend ijsje. En wat dacht je van je eigen broodje maken boven het kampvuur? Smullen maar!
Na een middag vol plezier en avontuur, wordt het tijd om opgehaald te worden. Maar geen zorgen, je hebt genoeg te vertellen! Van de schattenjacht tot het chillen met je nieuwe vrienden – dit wordt een vakantie die je niet snel zult vergeten.
Dus, ga je mee op avontuur? We kunnen niet wachten om samen met jou deze geweldige dagen te beleven! *
Een impressie van het laatste kamp vind je hier!

Wat doen we zoal?*
verstoppertje spelen/bloembommetjes maken/skelteren/over het blotevoetenpad/schatzoeken/ boomhut van kosteloos materiaal bouwen
naambordje schilderen/stopdans/stok-broodje boven het vuur/eigen gemaakt moederdagcadeautje inpakken/groen zoeken voor de natuurmandela
tovervlinder maken/ flesvoetbal/ jam maken/een slinger maken/zaaien in een eigen eierdoostuintje/marshmallows roosteren/papier mache/bramenjam maken
waterspelletjes/slingeren in het chillbos/kabouters zoeken in het kabouterbos/rustig een boekje lezen/timmer een raceauto/ maskers maken
de lekkerste pannenkoeken van Rotterdam eten en nog veeeeel meeeeer:)
*Bovenstaande beschrijving van het programma en de activiteiten is een idee hoe een kampdag eruit kan zien. Uiteraard verschillen de activiteiten elk jaar om het ook interessant te houden voor de kinderen die vaker komen. Echter: (buiten)spelen en vervelen doen we iedere keer.
Wij vinden het fijn als elk kind terug kan kijken op een fijne kampweek. Hier besteden wij veel zorg aan. Welbevinden en veiligheid staan voorop. Hier lees je er meer over.
Data/ Plekje reserveren 2025.
De inschrijving is geopend. Wil je een inschrijfformulier ontvangen? Stuur ons gerust een bericht en wij sturen je een link.
